Osobní odběr zboží: Severní 276, Jinočany - Kontakt

Máte dotaz? +420 257 310 358

Honeywell Evohome je regulační systém, který zajistí, že můžete doma vytvořit a jednotlivě ovládat až 12 topných zón. Evohome také ovládá dodávku teplé vody. Systém je vhodný pro každý dům s vodním centrálním vytápěním. Maximálního využití systému dosáhnete také při využití v menších bytech až po větších nemovitostí jako jsou například luxusní byty, velké rodinné domy, komerční budovy, byty určené ke spolubydlení, a kancelářských prostorách nebo lékařských ordinacích.

Honeywell Evohome byl speciálně navržen, aby umožňoval řízení Vašeho topení jednodušše a pohodlně. Žádné složitosti nebo komplikované funkce. Jen přímočaré, uživatelsky přívětivé, zážitky z používání. Srdcem sady Evohome je řídící jednotka, Váš kontrolní panel, který Vám jednoduše umožní nastavení teploty v každé místnosti Vašeho domu – odkudkoliv z domu. V základu, Evohome WiFi ovladač může být použit jako jednozónový programovatelný termostat. To Vám dává možnost až 6 časově a teplotně ovládaných topných period, s chytrými úspornými funkcemi jako „Optimum Start“ a Optimum Stop“. Díky připojení WiFi můžete ovládat své topení i v případě, že zrovna nejste doma, pomocí chytré aplikace Total Connect Comfort!

Systém Honeywell Evohome umožňuje přesné měření teploty a tím vylučuje všechny odhadové kroky běžné regulace topení. Toto je velmi užitečná funkce, která umožňuje najít optimální teplotu. Ani moc horko, ani příliš zima. Prostě akorát. Další skvělá funkce Evohome je, že se naučí přesně jak dlouho trvá vašemu domu natopení a zapne kotel přesně, kdy je potřeba, aby mělo Vaše topení a teplá vodu tu správnou teplotu ve správný čas.  

Nejenom, že Evohome Vám umožní jednodušší ovládání topného systému, ale také Vám ušetří peníze. Díky přesnému nastavení optimální doby topení a chytrým zónováním můžete dosáhnout až 40% úspory nákladů na topení Vaší domácnosti!

Aplikace Total Connect Comfort Vám přináší klid, po kterém tak toužíte. Vědomí, že Váš domov je v pořádku, zabezpečený a pod kontrolou Vám dodá pocit klidu a domácí pohody.

  • Ovládejte své topení odkudkoli přes mobilní aplikaci
  • Kontrolujte více termostatů a lokací najednou
  • Prohlížejte a upravujte teplotní nastavení
  • Aktivujte rychlé funkce a další systémové režimy
  • Podívejte se na aktuální venkovní teplotu a 5-ti denní předpověď
  • Získejte chybové hlášky o připojení
  • Automatické aktualizace

Stejně jako řízení topení, můžete řídit zabezpečení domu – odkudkoli. Pokud máte Evohome řídící systém topení a Evohome zabezpečovací systém, můžete je synchronizovat. Když při odjezdu zabezpečujete dům, automaticky tak zapnete i přednastavený režim topení. To Vám ušetří peníze na účet za topení.

Domy se zásobníky horké vody mohou těžit z chytrého řízení, které systém Evohome umožňuje. Evohome pohlídá, aby byl vždy dostatek teplé vody a ušetřil, když doma nejste. Teplotu v zásobníku si jednoduše ověříte na displeji Evohome a může být jednoduše měněna jako další řízená zóna.

Široká nabídka Honeywell Evohome v e-shopu