Osobní odběr zboží: Severní 276, Jinočany - Kontakt

Máte dotaz? +420 257 310 358

Přečerpávací stanice

Přečerpávací stanice se používají například ve sklepních místnostech a přístavbách, tedy v místech, kde není možné odvádět splaškovou vodu samospádem. Hodí se pro toalety, sprchové kouty, vany, bidety, umyvadla, ale i kuchyně a domácí spotřebiče. V naší nabídce naleznete i přečerpávací stanice pro napojení celého objektu na nově vybudovanou kanalizační síť a odvod vody z kondenzačních kotelen.

Více informací o přečerpávacích stanicích

I u vás skončila doba žump, trativodů i dalších jímek? Došlo na vybudování kanalizace a nyní je třeba se k ní připojit? Pokud nelze využít samospádu a zaústění kanalizace je výš než váš domovní odpad, schůdným a poměrně jednoduchým řešením je instalace přečerpávací stanice. Toto zařízení pochopitelně nepracuje jen s fekáliemi, je schopno samozřejmě zvládnout i přečerpávání všech dalších odpadových kapalin (z umyvadla, sprchy, pračky, bidetu apod.) a přemístit je do požadované výše. Jedná se o posilovací stanici, kterou nabízíme v kompaktním provedení. To znamená, že v ní je zabudován integrovaný tlakový spínač, řezací zařízení což zajišťuje konstantní průtok odpadu do kanalizace.

Přečerpávací stanice je v přiměřené a odpovídající velikosti vhodná pro jednotlivé byty, rodinné domy i komerční budovy. Jedná se o jednoduché, funkční a zároveň cenově přijatelné řešení. Stavební práce, které by vyřešily problém nevhodné výšky zaústění kanalizace, občas nejsou dost dobře proveditelné a byly by i finančně dost nákladné.

V kategorii naleznete i přečerpávací jednotky vhodné pro čerpání kondenzátu z kotlů.