Osobní odběr zboží: Severní 276, Jinočany - Kontakt

Máte dotaz? +420 257 310 358

Brandoni

BRANDONI

Castelfidardo je italská obec u pobřeží Jaderského moře, kde je údajně nejvyšší koncentrace výrobců akordeonu. Ale renomovaná značka „Made in Italy“ v sobě zahrnuje i jiné zboží známé ve své oblasti trhu po celém světě – průmyslové ventily.

V roce 1961 tu Gian Renzo a Pier Francesco Brandoni založili společnost Fratelli Brandoni vyrábějící komponenty pro elektromechanický průmysl. Firma dodávala součástky například i společnosti Pirelli.

V roce 1985 společnost diverzifikuje svou činnosti a stává se prvním výrobcem přírubových kulových ventilů z litiny s mimořádně inovativními vlastnostmi.

Před několika lety otevřela firma BRANDONI novou výrobní linku ve městě Romagnano Sesia v provincii Novara, kde vznikají kulové kohouty, zpětné a vyrovnávací ventily. Pobočku má BRANDONI téměř 15 let také v Číně.

Před více než třiceti lety byl pod touto italskou značkou založen koncern specializovaný tepelných technických zařízení. V roce 1991 v Miláně představila BRANDONI první vodní radiátor „Model T“. Od té doby vyrobila BRANDONI přes 60 řad radiátorů a více než 30 000 modelů. Teď tedy patří mezi proslulé společnosti na trhu civilního i průmyslového vytápění a klimatizací.

Na bola.cz najdete od BRANDONI nabídku potrubní techniky – závitový i přírubový gumový kompenzátor v několika verzích.