Osobní odběr zboží: Severní 276, Jinočany - Kontakt

Máte dotaz? +420 257 310 358

TACONOVA

Taconova je původem Švýcarská firma s padesátiletou tradicí, která se zabývá měřením a regulací - specializuje se na výrobu vyvažovacích ventilů, výrobu armatur, menší domácí techniku pro instalatéry i na větší projekty například v oblasti solární energie. Výrobky firmy Taconova nacházejí široké využití ve výrobě tepla a chladu, jejich rozvodech, ale i sanitární technice. Jejím cílem je poskytovat maximální pohodlí v oblasti teploty místnosti a teploty vody a zákazníkovi dodávat nejlepší poměr cena/ výkon na trhu. Teplotu vody a vzduchu jsou výrobky Taconova schopny zajistit nejen v menších obytných domech, ale i průmyslových objektech nebo veřejných budovách.

V naší nabídce naleznete vyvažovací ventily, které zajistí optimální rozdělení tepla - snižují tak spotřebu energie, ale i emise CO2 a mezi jejich hlavní přednosti patří jednoduchá instalace, ale i snadná kontrola průtoku během provozu.  

Dalšími produkty jsou průtokoměry nesoucí označení Taconova Flowmeter. Využití nacházejí v hydroponických systémech nebo ventily pro solární panely - odolné proti vysokým teplotám.