Osobní odběr zboží: Severní 276, Jinočany - Kontakt

Máte dotaz? +420 257 310 358

ELKO EP

Zobrazit filtry

Cenové rozpětí

0 Kč - 3300 Kč

Výrobce

Počet hladin

Provedení

Jmenovitý proud

ELKO EP

Společnost ELKO EP vznikla v roce 1993 doslova v garáži. Tehdy dvacetiletý Jiří Konečný tady začal leptat a pájet první elektronická relé. Od svého vzniku firma sídlí v Holešově ve Zlínském kraji a postupně se propracovala mezi přední světové výrobce elektronických zařízení pro domovní, office a průmyslové automatizace. Doménou firmy jsou také zařízení pro Internet věcí (IoT).

Elektronických relé ELKO EP vyrábí v současnosti přes dvě stě druhů – její repertoár zahrnuje časová, monitorovací a paměťová relé, termostaty, hladinové a soumrakové spínače, stmívače a další produkty.

Holešovská firma nyní působí ve třinácti zemích celého světa, avšak veškerý vývoj a výroba stále probíhá ve vlastních prostorách na Hané. ELKO EP posbírala rovněž několik prestižních ocenění.

Pozorní fanoušci televizního seriálu Vinaři si možná všimli, že ELKO EP byl jeho partnerem. Diváci mohli v praxi vidět systém elektroinstalace iNELS Smart Home Solution. Herci Tomáš Matonoha a jeho manželka Lucie Benešová natočili pro firmu několik propagačních spotů.

Na bola.cz najdete od výrobce ELKO EP hladinové spínače i s veškerým příslušenstvím včetně nerezové sondy a třížilového kabelu.