Osobní odběr zboží: Severní 276, Jinočany - Kontakt

Máte dotaz? +420 257 310 358

9. 2. 2023

NášDům.eu: Chytré topení se vyplatí opravdu všem, říká odborník Bohumil Hurda

Zájem o chytré technologie v domácnosti neustále roste, a to nejen z důvodu pohodlí, ale zejména kvůli finančním úsporám a ekologii. O tom, jak může chytré topení pomoci snížit náklady za vytápění, jsme si povídali s panem Bohumilem Hurdou, produktovým manažerem BOLA spol s.r.o.

7. 3. 2021

Chatař-chalupář.cz: Průvodce výběrem kalového čerpadla pro rodinné domy a chalupy

Pro majitele rodinných domů, chat a chalup jsou kalová čerpadla nepostradatelným pomocníkem. Tato čerpadla vám pomůžou s údržbou jezírek a bazénů, s čerpáním znečištěné vody ze studny nebo jímky na dešťovku, ale i s čerpáním fekálií ze septiku nebo vody ze zaplaveného sklepu. Jak ale vybrat to správné, aby vyhovovalo vašim potřebám?

25. 2. 2021

PrůvodcePodnikáním.cz: Jak zasáhl krizový rok 2020 podnikatele v ČR

Krizový rok 2020 zasáhl některá odvětví podnikání naprosto dramaticky, jiná méně a další si dokonce polepšila. V naší sérii rozhovorů se zaměříme na vybrané oblasti podnikání a pokusíme se zjistit, jak se během pandemie proměnily. Tentokrát jsme oslovili prodejce techniky do domácností i komerčních objektů.

27. 1. 2021

ČeskéStavby.cz: Vše, co chcete vědět o oběhových čerpadlech

Uvažujete nad tím, že si pořídíte oběhové čerpadlo a honí se vám hlavou řada otázek? V tomto článku vám přiblížíme všechny důležité informace o oběhových čerpadlech a poradíme, jak si vybrat to pravé.

9. 10. 2020

nazeleno.cz: Jak si vybrat oběhové čerpadlo?

Oběhová čerpadla zajišťují oběh vody v topném systému. Trubky rozvádí vodu, oběhové čerpadlo zajišťuje správný oběh vody mezi kotlem a tělesy. Používá se také pro čerpání chladicí kapaliny v klimatizačních a chladicích systémech, případně v solárních systémech. Jak ho ale vybrat? Pokud chcete ušetřit, potřebujete se dívat nejen na technické parametry, ale i na spotřebu energie a životnost.