Osobní odběr zboží: Severní 276, Jinočany - Kontakt

Máte dotaz? +420 257 310 358

SAUTER

Zobrazit filtry

Cenové rozpětí

5000 Kč - 30500 Kč

Výrobce

Délka kabelu

Krytí IP

Teplota média

Velikost připojení

Druh armatury

Jmenovitá světlost

Průtok

S pohonem

Tlak

Typ připojení

SAUTER

Historie švýcarské firmy se začala psát už v roce 1910, kdy v Grindelwaldu vyrábí Fritz Sauter spínací hodiny pro ovládání pouličního osvětlení. Během první světové války ve firmě probíhá vývoj elektrického kotle a na popud zakladatele vzniká oddělení pro tepelná zařízení.

Do roku 1935, kdy už firma SATUER má sídlo v Basileji, je datován počátek současného podnikání. Jsou totiž vyráběny první řídící technologie pro vytápění, větrání a klimatizaci.

Nyní patří SAUTER mezi přední poskytovatele řešení v oblasti automatizace budov i místností, energetického a facility managementu. Na trhu měřící a regulační techniky mají významné zastoupení řídicí systémy, regulační armatury a pohony, čidla nebo elektronické regulátory od švýcarské společnosti SAUTER. Nový vývojový a výrobní závod se nachází v německém Freiburgu.

Skupina SAUTER má v Evropě 26 dceřiných společností a celosvětovou síť společných podniků a místních zastoupení. Značka v průběhu času expandovala také do Spojených arabských Emirátů, Číny či Koreji.

Bola.cz dodává českým spotřebitelům servopohony této švýcarsko-německé kvality.