Osobní odběr zboží: Severní 276, Jinočany - Kontakt

Máte dotaz? +420 257 310 358

Způsoby a ceny dopravy

Osobní odběrOsobní odběr

Nejrychlejší a nejpohodlnější způsob převzetí objednaného zboží. Po telefonické nebo e-mailové výzvě je objednané zboží možné vyzvednout v provozovně na adrese Severní 276, Jinočany. Při osobním odběru je možné platit v hotovosti nebo platební kartou.

Provozní doba

Po - Čt: 8:00 -16:30
Pá: 8:00 - 15:30

Osobní vyzvednutí je zcela ZDARMA.

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta "Balík do ruky"

Doručení balíku probíhá následující pracovní den poté, co jsme ho předali České poště k doručení. O odeslání balíku jste informování e-mailem z naší strany a dále také SMS zprávou České pošty o průběhu doručování. Balík do ruky také nabízí možnost změny termínu nebo místa doručeni. V případě neúspěšného pokusu o doručení je zásilka uložena na nejbližší poště. Výzvu pro vyzvednutí obdržíte pomocí SMS zprávy (příp. e-mailu) a dále naleznete v poštovní schránce tištěnou výzvu k vyzvednutí. Zásilka je na poště uložena po dobu 7 dnů, poté je vrácena zpět odesílateli.

99 Kč vč. DPH

Při hodnotě objednávky vyšší než 10.000,- vč. DPH je služba "Balík do ruky" ZDARMA

Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta "Balík na poštu"

Doručení balíku na vybranou pobočku probíhá následující pracovní den poté, co jsme ho předali České poště k doručení. O odeslání balíku jste informování e-mailem z naší strany a dále také SMS zprávou České pošty o průběhu doručování. Výzvu pro vyzvednutí obdržíte pomocí SMS zprávy (příp. e-mailu). Zásilka je na poště uložena po dobu 7 dnů, lze prodloužit na 15 dní, poté je vrácena zpět odesílateli.

90 Kč vč. DPH

Při hodnotě objednávky vyšší než 10.000,- vč. DPH je služba "Balík do ruky" ZDARMA

GLSPřepravní služba GLS

Doručení balíku probíhá v následující pracovní den po předání dopravci. Doručení probíhá v čase mezi 8:00 - 18:00 hod. O odeslání balíku jste informováni e-mailem, který obsahuje číslo zásilky a odkaz na sledování. V případě nezastižení adresáta kontaktuje doručovatel příjemce a je domluven jiný čas, datum nebo i místo doručení (je možné přesměrovat balík na jinou adresu). V případě druhého neúspěšného pokusu je balík vrácen zpět odesílateli. 

99 Kč vč. DPH

Při hodnotě objednávky vyšší než 10.000,- vč. DPH je služba "GLS" ZDARMA.

zasilkovnaZásilkovna

Doručení balíku obvykle probíhá v následující pracovní den po předání dopravci. O odeslání balíku jste informováni e-mailem, který obsahuje číslo zásilky a odkaz na sledování. Zásilka je doručena na Vámi vybrané výdejní místo a bude uložena po dobu 7 kalendářních dnů, lze prodloužit na 21 dnů.

69 Kč vč. DPH pro zásilky do 5kg
155 Kč vč. DPH pro zásilky do 10kg

Při hodnotě objednávky vyšší než 10.000,- vč. DPH je služba "Zásilkovna" ZDARMA.

Maximální hodnota objednávky 20 000Kč.

Kurýr po PrazeKurýr po Praze

Doprava kurýrem po Praze, doručení do 3 hodin od zaplacení. Lze objednat pouze na Pražská PSČ (začínají jedničkou). Dopravu zajišťuje společnost Airway s.r.o.

424 Kč vč. DPH