Osobní odběr zboží: Severní 276, Jinočany - Kontakt

Máte dotaz? +420 257 310 358

Termostaty

Termostaty na topení pomáhají udržovat optimální teplotu v interiéru a snižovat spotřebu energií v domácnostech i komerčních objektech. Jednoduše si nastavíte požadovanou teplotu a o vše ostatní se postará software vašeho termostatu. Vyberte si z naší široké nabídky termostatů pro všechny druhy topných soustav.

Termostaty jsou vhodné k podlahovému i radiátorovému topení a lze je kombinovat se všemi druhy kotlů, tepelných čerpadel či solárních panelů. Vybrat si u nás můžete i speciální termostaty pro fan-coil jednotky. Pokud máte dálkové vytápění, zvolte chytré termostatické hlavice, které ovládají přímo topná tělesa.

V naší nabídce najdete základní termostaty na topení, které se ovládají pomocí kolečka, ale i sofistikované systémy smart vytápění, které jsou programovatelné a disponují řadou chytrých funkcí. Nejvyšších úspor dosáhnete s chytrými termostaty se zónovou a časovou regulací, na kterých si nastavíte požadovanou teplotu pro každou místnost a každou denní dobu zvlášť. Už nikdy tak nebudete zbytečně přetápět, přitom si ale zachováte v domácnosti či kanceláři tepelný komfort podle vašich individuálních potřeb a požadavků. Bezdrátové wifi termostaty můžete ovládat i na dálku.

Kromě standardních termostatů k topení najdete v naší nabídce i havarijní, příložné, jímkové a kapilárové termostaty.