Osobní odběr zboží: Severní 276, Jinočany - Kontakt

Máte dotaz? +420 257 310 358

Bezdrátové a wifi termostaty

Bezdrátové termostaty jsou nedílnou součástí moderních chytrých domácností. Uživatelům poskytují optimální tepelný komfort, uživatelskou přívětivost a možnost automatické regulace topení, která s sebou nese nemalé finanční úspory. Topte i vy chytře a vyberte si z naší nabídky moderních wifi termostatů předních světových výrobců.

Bezdrátové termostaty potěší všechny milovníky nových technologií a chytrých řešení. Lze je ovládat pomocí dotykového displeje, ale také dálkově pomocí ovladače. Bezdrátové wifi termostaty Honeywell Evohome lze navíc propojit s mobilní aplikací ve vašem chytrém telefonu či tabletu. Díky tomu budete mít vždy dokonalý přehled o teplotě ve vaší domácnosti a kontrolu nad spotřebou energií. V aplikaci si můžete nastavit týdenní režim topení, kdy termostat automaticky nastaví teplotu pro každou místnost a každou denní dobu zvlášť.

Regulujte své topení odkudkoliv a kdykoliv a zajistěte si požadovanou teplotu při optimálních nákladech. Vytopte si třeba chalupu ještě před vaším příjezdem, temperujte dům během dovolené dle aktuálních venkovních teplot nebo hlídejte své děti, aby zbytečně nepřetápěly své pokoje.    

V naší nabídce najdete chytré bezdrátové termostaty renomovaných výrobců, jako je například Honeywell, Siemens nebo Elektrobock. Výrobky jsou vhodné pro všechny druhy vytápění. Své využití najdou zejména v rodinných domech, ale i v bytech a komerčních prostorech. Samozřejmostí je intuitivní ovládání a rychlá a snadná instalace.