Osobní odběr zboží: Severní 276, Jinočany - Kontakt

Máte dotaz? +420 257 310 358

Sanibroy

Značka Sanibroy patří do skupina SFA, která na trhu působí již více než 60. let. Skupina vznikla ve Francii v padesátých letech, kdy uvedla na trh rozmělňovač odpadu, který odváděl odpadní vodu z wc či dřezu za pomoci zvedacího čerpadla. V té době geniální a inovativní nápad nastolil cestu, po které se společnost vydala. S každým rokem se snaží přivádět na světlo nové, inovativní produkty přístupné svou cenou širokému spektru zákazníku. Za dobu svého působení nasbírala firmy cenné vývojové a výrobní zkušenosti, které uplatňuje při vytváření nových výrobků z oblasti sanity.

Hlavní zájem společnost je zaměřen na zařízení pro úpravu vody, čerpadla a přečerpávací stanice jak pro domácí tak i průmyslové aplikace a řešení pro sprchy, hydromasážní vany a vířivé lázně. Svým zákazníkům se snaží přinášet co největší komfort a pohodlí.

Od značky Sanibroy si u nás můžete pořídit přečerpávače kondenzátu z klimatizací a kondenzačních kotlů. Na výběr je hned z několika variant, které se pyšní svým kompaktním provedením, jednoduchou instalací, flexibilitou umístění a spolehlivostí.