Osobní odběr zboží: Severní 276, Jinočany - Kontakt

Máte dotaz? +420 257 310 358

Domácí vodárny

Zobrazit filtry

Cenové rozpětí

6500 Kč - 67000 Kč

Frekvenční měnič

Krytí IP

Materiál tlakové nádoby

Napájení

Sací výška

Tlaková nádoba

Domácí vodárny se hodí pro automatické čerpání vody z vlastní studny, ale také pro stabilizaci tlaku vody v systému. Nabízíme tradiční produkty s čerpadlem a tlakovou nádobou, i moderní řešení vybavené frekvenčním měničem, schopné udržovat konstantní tlak vody a šetřit energii.

Více informací o domácích vodárnách

Domácí vodárna slouží při běžném provozu domácnosti, aniž byste si její funkci nějak uvědomovali (za předpokladu, že nejste připojeni na vodovodní řád). Využívat vodu z vlastních zdrojů je určitě významnou úsporou, a to platí i v případě, že by vaše studna třeba nesplňovala požadavky na pitnou vodu. Běžná domácnost má totiž vysoké nároky i na takzvanou užitkovou vodu. Bez spolehlivě fungující domácí vodárny se tedy jen těžko obejdeme.

Využití najde domácí vodárna pochopitelně i v rekreačním objektu a také v nejrůznějších provozech, kde je často značná spotřeba vody. Domácí vodárnu tvoří komplet, který se skládá ze samonasávacího čerpadla (lze zakoupit i samostatně) a vhodně dimenzované tlakové nádoby na vodu. Pro automatické dopouštění slouží manostat a presostat, zajišťující předepsaný tlak a tím provoz vodárny.

Domácí vodárna nasává bez problémů vodu ze studně nebo z vrtu s výškovým rozdílem do osmi metrů. Je-li převýšení větší, vhodné řešení nabízí ponorná čerpadla, která v našem sortimentu také najdete.

V naší nabídce naleznete domácí vodárny Wilo a vodárny Grundfos.