Osobní odběr zboží: Severní 276, Jinočany - Kontakt

Máte dotaz? +420 257 310 358

Ponorná čerpadla do studny

Vlastní studna je velkou předností každé nemovitosti. Nejen že není nutné úzkostlivě hlídat spotřebu vody, navíc, jedná-li se o hlubší studnu, bývá voda vyšší kvality. Pro čerpání z nádrží do hloubky asi osmi metrů lze využít domácí vodárny. Optimálním řešením pro hlubší studny je však použití ponorného čerpadla, které je k tomuto účelu přímo určeno.

Více informací o čerpadlech do studny

Voda z vlastní studny je nepochybně velkou předností. Spotřebu vody není nutné úzkostlivě hlídat a díky vlastnímu zdroji vody, lze ušetřit nemalou sumu peněz. Jedná-li se u hlubší studnu, bude voda patrně vysoké kvality.Pro její transport se ale už od osmi metrů hloubky nehodí domácí vodárny. Optimálním řešením je použití speciálního ponorného čerpadla do studny, které je k tomuto účelu přímo určeno. Do kopaných studní o větším průměru lze použít i rozměrnější čerpadlo. V nabídce máme i ponorná čerpadla do studní s průměrem od 120 mm.

Hydraulická část čerpadla bývá vyrobena z nerezové oceli a díky tomu se vyznačuje dlouhou životností. Čerpadlo do studny bývá opatřeno zpětnou klapkou, okem pro spouštěcí lanko nebo přímo spouštěcím lankem v odpovídající délce a elektronickou skříňkou. Některé typy čerpadel jsou řešeny tak, že samostatnou spouštěcí skříňku nepotřebují. Nedílnou součástí je samozřejmě tepelná ochrana motoru a ochrana pro případ poklesu hladiny, které zabezpečují dlouhou životnost a spolehlivý provoz čerpadla.

Čerpadla do studní předních výrobců Wilo a Grundfos jsou zárukou dlouhých let bezproblémového a komfortního provozu.