Osobní odběr zboží: Severní 276, Jinočany - Kontakt

Máte dotaz? +420 257 310 358

Ponorná čerpadla do studny

Zobrazit filtry

Cenové rozpětí

9000 Kč - 27000 Kč

Délka kabelu

Integrovaná řídící jednotka

Maximální hloubka ponoření

Napájení čerpadla

Plovák

Tlaková nádoba

Vlastní studna je velkou předností každé nemovitosti. Nejen že není nutné úzkostlivě hlídat spotřebu vody, navíc, jedná-li se o hlubší studnu, bývá voda vyšší kvality. Pro čerpání z nádrží do hloubky asi osmi metrů lze využít domácí vodárny. Optimálním řešením pro hlubší studny je však použití ponorného čerpadla, které je k tomuto účelu přímo určeno.

Více informací o čerpadlech do studny

Voda z vlastní studny je nepochybně velkou předností. Spotřebu vody není nutné úzkostlivě hlídat a díky vlastnímu zdroji vody, lze ušetřit nemalou sumu peněz. Jedná-li se u hlubší studnu, bude voda patrně vysoké kvality.Pro její transport se ale už od osmi metrů hloubky nehodí domácí vodárny. Optimálním řešením je použití speciálního ponorného čerpadla do studny, které je k tomuto účelu přímo určeno. Do kopaných studní o větším průměru lze použít i rozměrnější čerpadlo. V nabídce máme i ponorná čerpadla do studní s průměrem od 120 mm.

Hydraulická část čerpadla bývá vyrobena z nerezové oceli a díky tomu se vyznačuje dlouhou životností. Čerpadlo do studny bývá opatřeno zpětnou klapkou, okem pro spouštěcí lanko nebo přímo spouštěcím lankem v odpovídající délce a elektronickou skříňkou. Některé typy čerpadel jsou řešeny tak, že samostatnou spouštěcí skříňku nepotřebují. Nedílnou součástí je samozřejmě tepelná ochrana motoru a ochrana pro případ poklesu hladiny, které zabezpečují dlouhou životnost a spolehlivý provoz čerpadla.

Čerpadla do studní předních výrobců Wilo a Grundfos jsou zárukou dlouhých let bezproblémového a komfortního provozu.