Osobní odběr zboží: Severní 276, Jinočany - Kontakt

Máte dotaz? +420 257 310 358

Domácí vodárny GRUNDFOS

Domácí vodárna slouží při běžném provozu domácnosti, aniž byste si její funkci nějak uvědomovali (za předpokladu, že nejste připojeni na vodovodní řád). Využívat vodu z vlastních zdrojů je určitě významnou úsporou, a to platí i v případě, že by vaše studna třeba nesplňovala požadavky na pitnou vodu. Běžná domácnost má totiž vysoké nároky i na takzvanou užitkovou vodu. Bez spolehlivě fungující domácí vodárny se tedy jen těžko obejdeme.

Využití najde domácí vodárna pochopitelně i v rekreačním objektu a také v nejrůznějších provozech, kde je často značná spotřeba vody. Domácí vodárnu tvoří komplet, který se skládá ze samonasávacího čerpadla (lze zakoupit i samostatně) a vhodně dimenzované tlakové nádoby na vodu. Pro automatické dopouštění slouží manostat a presostat, zajišťující předepsaný tlak a tím provoz vodárny.

Domácí vodárna nasává bez problémů vodu ze studně nebo z vrtu s výškovým rozdílem do osmi metrů. Je-li převýšení větší, vhodné řešení nabízí ponorná čerpadla, která v našem sortimentu také najdete.

V naší nabídce naleznete domácí vodárny Wilo a vodárny Grundfos.