Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz Podmínky používání). Souhlasím

Osobní odběr zboží: Severní 276, Jinočany - Kontakt.

Máte dotaz? +420 257 310 358

Termostatické hlavice

Moderní způsob regulace teploty v místnostech, které jsou vytápěny pomocí radiátorů, zajišťují termostatické hlavice. Ty se montují na typizovaný závit radiátorového ventilu. Montáž pro přímé i rohové radiátorové ventily je stejná a zvládne ji i úplný laik. Provádí se bez použití nářadí jen prostřednictvím převlečné matice. Termostatické hlavice nepotřebují ke svému provozu žádný zdroj energie, přinášejí úsporu energie a udržují v místnosti zvolenou teplotu. Není tedy divu, že tento způsob regulace nahradil původní, dnes již zastaralé, otočné ruční kohouty.

Můžete si vybrat typ a provedení podle Vašich potřeb. Termostatické hlavice jsou k dispozici v klasickém provedení, dále varianta s odděleným čidlem nebo s odděleným ovládáním.

Provoz hlavic je bezhlučný a nevyžaduje údržbu. O uzavírání a otevírání ventilu podle potřeby se stará kapalinové čidlo - díky tomu je regulace teploty plynulá. Při umístění termostatických hlavic na veřejně přístupných místech lze proti nenechavcům zajistit pomocí spolehlivé ochrany.