Osobní odběr zboží: Severní 276, Jinočany - Kontakt

Máte dotaz? +420 257 310 358

Radiátorové ventily rohové

Radiátorové ventily se instalují do radiátorových otopných systémů všude tam, kde je potřeba regulovat množství protékající tekutiny. Upravují průtok topného média v radiátorech, čímž přímo ovlivňují teplotu v místnosti, a snadno na ně připojíte termostatickou hlavici. Nejběžnějším typem závitu pro připojení termostatické hlavice je M30x1,5. Radiátorové ventily se ovládají manuálně a k jejich nastavení nejsou potřeba žádné nástroje. Můžete zvolit i variantu s funkcí přednastavení, u které lze ručně měnit průtok kapaliny, nebo si rovnou pořídit sadu, ve které najdete ventil, hlavici na topení i šroubení.

Radiátorové ventily rohové se od přímého typu liší svým tvarem a umožňují tak regulovat průtok v místech, kde není možné do potrubí nainstalovat přímé ventily. Spolehlivě zajišťují požadované množství tekutiny v jednotrubkových a dvoutrubkových systémech, systémech s malým spádem a dalších otopných a chladících soustavách. Rohové radiátorové ventily lze zapojit ve svislé, vodorovné i šikmé poloze a zaručují dlouhodobé fungování topného okruhu.

Při montáži topného systému potřebujeme občas rohové radiátorové ventily, kterých v naší nabídce naleznete pestrý výběr. Jsou uzpůsobeny pro namontování termostatické hlavice pro dokonalou regulaci teploty v místnosti a jsou opatřeny pevným vnitřním závitem na jedné straně a převlečnou matkou na straně druhé. Provedení rohových ventilů se liší průměrem závitu, proto si zvolte ten, který odpovídá použitému průměru trubek.

Rohový radiátorový ventil s namontovanou termostatickou hlavicí vytvářejí funkční celek, zajišťující spolehlivé udržení zvolené teploty v místnosti bez potřeby průběžného nastavování přes den. Díky preciznímu výrobnímu zpracování mají tyto kohouty vysokou životnost a budou spolehlivě sloužit bez údržby a oprav. Rohové radiátorové ventily mají taktéž možnost nastavení hodnoty kvs.

Radiátorový ventil bude spolehlivě pracovat v jakékoli poloze, svislé, vodorovné i šikmé.