Osobní odběr zboží: Severní 276, Jinočany - Kontakt

Máte dotaz? +420 257 310 358

Chytré vytápění - regulace topení přes internet

Chytré vytápění vám poskytne maximální tepelný komfort při optimálních nákladech. Regulace topení totiž probíhá na základě vašich individuálních potřeb, ale i aktuálních tepelných podmínek a dalších parametrů. Chytré topení lze navíc ovládat přes internet nebo mobil, takže budete mít vždy dokonalou kontrolu nad teplotou v domácnosti i spotřebou energií.

Vybírat si můžete mezi řešeními chytrého vytápění od společností Danfoss, Honeywell a Siemens. Máme v nabídce řešení jako Danfoss Ally a Icon, Honeywell Evohome a Siemens Connected Home. U většiny těchto řešení pro chytré vytápění máme v nabídce i cenově výhodné sady pro radiátorové a podlahové vytápění.

Regulace topení nebyla nikdy jednodušší. Díky systémům chytrého vytápění si jednoduše zvolíte, jakou přesně teplotu chcete mít v jednotlivých místnostech a v průběhu dne. O vše ostatní se postará vaše chytré vytápění. Vy tak nemusíte topení manuálně regulovat, zapínat ani vypínat. Topení se totiž samo vypne, když nejste doma a zase zapne tak, abyste se vraceli do příjemně vyhřáté domácnosti. Chytré vytápění navíc svůj provoz automaticky optimalizuje na základě dat o aktuální teplotě či dalších informací z čidel. Díky tomu ušetříte starosti i finance.

Chytré topení lze navíc ovládat bezdrátově. Ovládání topení přes mobil nebo internet vám dává možnost regulace teploty odkudkoliv a kdykoliv. Propojení s mobilní aplikací nebo celým systémem smart home vám poskytne ještě vyšší uživatelský komfort.

V naší nabídce najdete vše potřebné pro chytrou regulaci topného systému – od bezdrátových prostorových termostatů přes termostatické hlavice, snímače teploty a další senzory, termopohony a reléové jednotky až po WiFi sety a řídicí jednotky.

Topte i vy chytře, levně a pohodlně a vyberte si z naší nabídky chytrého vytápění od výrobců jako Honeywell, Siemens či Danfoss.