Osobní odběr zboží: Severní 276, Jinočany - Kontakt

Máte dotaz? +420 257 310 358

Chytré podlahové vytápění Danfoss Icon

Danfoss Icon je systém chytrého topení pro podlahové vytápění. Je navržený tak, aby poskytoval co nejvyšší uživatelský komfort a zároveň splynul s interiérem. V případě kombinovaného topení Danfoss Icon umožňuje propojení s Danfoss Ally a můžete tak ovládat oba systémy najednou.

Chytré vytápění Danfoss Icon funguje na principu zónové regulace: nastavíte si čas a teplotu v jednotlivých místnostech (zónách) a systém rovnoměrně rozprostře teplo podle požadavků. Danfoss Icon dokáže rozpoznat přibližnou velikost vytápěných zón, provede vyvážení otopné soustavy a zároveň průběžně zaznamenává chování topné soustavy, čímž minimalizuje tepelné ztráty a šetří náklady na vytápění.

Vybírat můžete z drátového nebo bezdrátového provedení termostatů, díky čemuž chytré vytápění snadno aplikujete ve své domácnosti. Danfoss Icon je možný rozšířit o aplikační modul, připojit na domácí wifi a ovládat odkudkoliv z chytrého telefonu či tabletu

Vyberte si z cenově výhodných sad Danfoss Icon

Řídící regulátor propojuje celý modulární systém Danfoss Icon dohromady a reguluje teplotu podle nastavených požadavků na vytápění. V základu je nakonfigurovaný pro drátové zapojení s dotykovým ovládáním, po přidání rádiového modulu je možné i bezdrátové zapojení termostatů, po přidání aplikačního modulu pak ovládání topení přes mobil či tablet. Chytré vytápění Danfoss Icon stejným způsobem snadno rozšíříte o další funkce. Ať už si vyberete variantu s 10 či 15 výstupy pro termoelektrické pohony, regulátor se postará o vaši chytřejší a udržitelnější domácnost.

Prostorový termostat může být použitý samostatně nebo připojený k řídícímu regulátoru. Reguluje a snímá teplotu v místnosti a přes relé vstup dokáže ovládat až 5 termoelektrických pohonů. Design prostorového termostatu Danfoss Icon je navržený tak, aby připomínal běžný vypínač a splynul s interiérem. Skládá se z těla termostatu, který se vejde do elektrikářské krabičky, a z rámečku, jehož vzhled si můžete přizpůsobit a libovolně měnit.

Aplikační modul umožňuje ovládání chytrého vytápění Danfoss Icon odkudkoliv z chytrého telefonu či tabletu. Jednoduše modul zasunete do řídícího regulátoru, připojíte na domácí wifi a spárujete s mobilní aplikací, která je kompatibilní s iOS i Android.

Termopohony slouží k ovládání různých typů ventilů na rozdělovači podlahového vytápění. Mají k dispozici ukazatel pro otevřenou a uzavřenou polohu ventilu a v případě výpadku proudu se automaticky vrátí do výchozí pozice. V cenově výhodných sadách najdete termoelektrické servopohony Danfoss TWA-K, jejichž použití je možné s běžně dostupnými typy ventilů s připojením M30x1,5.