Osobní odběr zboží: Severní 276, Jinočany - Kontakt

Máte dotaz? +420 257 310 358

Chytré vytápění Danfoss Ally

Zobrazit filtry

Cenové rozpětí

0 Kč - 26000 Kč

Výrobce

Ochrana proti krádeži

Provedení

Rozsah nastavení

S odděleným čidlem

Velikost připojení

Danfoss Ally je inteligentní ovládání topení pro radiátorové vytápění. Celý systém je bezdrátový, takže jej snadno nainstalujete bez nutnosti stavebních úprav. V případě kombinovaného topení Danfoss Ally jednoduše propojíte s Danfoss Icon a získáte tak plnou kontrolu nad radiátorovým i teplovodním podlahovým vytápěním z jedné aplikace.

Chytré vytápění Danfoss Ally je úsporné a udržitelné řešení pro vytápění domů a bytů. Díky zónové regulaci přizpůsobíte každou místnost svým potřebám a zároveň ušetříte až 30 % nákladů za energie. V chytrém telefonu či tabletu si jednoduše nastavíte pomocí aplikace požadavky na vytápění a centrální jednotka se postará o řízení otopné soustavy. Komunikace mezi centrální jednotkou a ovládacími prvky vytápění probíhá přes ZigBee 3.0, aby byla zajištěná bezpečnost a spolehlivost i v případě výpadku internetu. Rozhraní API je navíc otevřené, takže můžete pohodlně ovládat i další produkty třetích stran z jedné aplikace.

Vyberte si z cenově výhodných sad Danfoss Ally

Centrální jednotka Danfoss Ally Gateway slouží jako prostředník mezi aplikací a ovládacími prvky Danfoss Ally. Ovládání topení přes internet v aplikaci Ally umožňuje nastavení času a teploty v jednotlivých místnostech (zónách) odkudkoliv. Centrální jednotka pak na základě těchto požadavků řídí radiátorové vytápění. K jednotce je možné připojit až 32 termostatických hlavic, 3 řídící regulátory podlahového vytápění a 10 zesilovačů ZigBee signálu.  

Bezdrátové hlavice Danfoss Ally jsou chytré hlavice na topení, které zajišťují požadované vytápění místnosti. Jsou řízené centrální jednotkou Gateway, ale i tak je možné v případě potřeby nastavit teplotu přímo na hlavici. Bezproblémový chod chytrého vytápěné zajišťují i další funkce, jako je například dětská pojistka, ochrana proti zamrznutí a funkce rozpoznání otevřeného okna. Provedení bezdrátové hlavice Danfoss Ally je kompatibilní s 95 % radiátorových ventilů a součástí balení jsou i dvě AA baterie k jejímu napájení, jejichž výdrž je přibližně 2 roky.