Osobní odběr zboží: Severní 276, Jinočany - Kontakt

Máte dotaz? +420 257 310 358

Siemens Connected Home - cenově výhodné sady

Zobrazit filtry

Cenové rozpětí

8500 Kč - 23000 Kč

Výrobce

Napájení

Provedení

Rozsah nastavení

Siemens Connected Home je moderní ekosystém domácí automatizace pro chytřejší a udržitelnější domácnost. Díky zónové regulaci a optimalizaci spotřeby šetří náklady a energie a s jeho pomocí dosáhnete úspory na vytápění až 30 %.

Cenově výhodné sady chytrého vytápění Connected Home obsahují vše, co k jeho provozu potřebujete: ZigBee router, spínací jednotku a bezdrátové radiátorové hlavice. Součástí balení hlavic jsou i baterie s výdrží přibližně 2 roky. Jakmile sada dorazí, můžete se tak hned pustit do chytrého vytápění.

Komponenty snadno nainstalujete bez stavebních zásahů i do stávajících systémů a lehce přizpůsobíte nárokům vaší domácnosti pomocí aplikace Connected Home v telefonu či tabletu. Aplikaci jednoduše propojíte s routerem a pak už jen nastavíte požadavky na vytápění. Spolehlivost a bezpečnost zajišťuje protokol ZigBee 3.0 a router umožňuje připojení až 100 zařízení (z toho max. 32 přístrojů s bateriovým napájením). V případě větších aplikací jednoduše zesílíte signál přidáním opakovače signálu.   

Siemens Connected Home je chytrý ekosystém pro úsporné a ekologické vytápění pro domácí i komerční prostory, který lze použít se všemi běžně dostupnými radiátory. Je tak skvělou volbou při výběru systému automatizace vytápění.

Zjistěte více o systému Siemens Connected Home