Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz Podmínky používání). Souhlasím

Osobní odběr zboží: Severní 276, Jinočany - Kontakt.

Máte dotaz? +420 257 310 358

Chytrý systém vytápění Siemens Connected Home

Zobrazit filtry

Cenové rozpětí

1500 Kč - 24500 Kč

Výrobce

Program

Provedení

Rozsah nastavení

Teplota média

Velikost připojení

Nový inteligentní ekosystém pro domácí automatizaci vytápění od společnosti Siemens je unikátní svou snadnou integrovatelností do stávajícího systému a jednoduchou instalací zcela bez stavebních zásahů. Celý systém je založený na bezdrátové komunikaci ZigBee 3.0, která propojí všechny prvky pomocí párování Hub jen za pár vteřin.

Ekosystém Connected Home je univerzální a úspornou variantou při výběru systému domácí automatizace vytápění. Již při pořízení minimalizuje náklady, jelikož zcela vypouští prvek ovládacího termostatu. Celá obsluha probíhá v uživatelsky přívětivé aplikaci na mobilním telefonu, kde jsou po ruce všechny nastavitelné parametry a hlášení. Do budoucna slibuje ekosystém lehké adaptování na změny a propojení s dalšími inteligentními zařízeními v domácnosti.

Systém Connected Home je do velké míry soběstačný a po prvotním nastavení nevyžaduje příliš zákaznické pozornosti. Kromě úspory času šetří i náklady a energie. Představuje nejmodernější systém směřující k obyvatelnějším a udržitelnějším městům.

Pro chytřejší a udržitelnější domácnost

Trend Smart Home neboli chytrých domů začíná být čím dál, tím více populární. S příbývajícími chytrými produkty, které lze mezi sebou propojit tak, abyste je ovládali z jednoho tabletu nebo smartphonu, se stává smart home nejvíce pohodlným řešením. Sady inteligentních termostatů propojené s bezpečnostním systémem domu Vám šetří čas i peníze. Vytvořením chytré domácnosti budete moci ovládat osvětlení, elektroinstalaci, termostat, domácí alarm, kamery nebo zámky dveří na dálku skrze chytrý telefon, tablet, ale i počítač nebo televizi. Chytrou domácnost si můžete snadno zřídit sami i bez rekonstrukce či složité instalace zařízení.