Osobní odběr zboží: Severní 276, Jinočany - Kontakt

Máte dotaz? +420 257 310 358

Chytré vytápění Siemens Connected Home

Zobrazit filtry

Cenové rozpětí

500 Kč - 23000 Kč

Výrobce

Program

Rozsah měření

Teplota média

Velikost připojení

Siemens Connected Home je moderní ekosystém domácí automatizace pro chytřejší a udržitelnější domácnost. Díky zónové regulaci a optimalizaci spotřeby šetří náklady a energie a s jeho pomocí dosáhnete úspory na vytápění až 30 %. Technologie se dokáže přizpůsobit a propojit s inteligentními zařízeními v domácnosti i v případě rozšiřování systému. Svou domácnost tak kdykoli doplníte o další chytrá zařízení Siemens Connected Home.

Chytré vytápění Siemens Connected Home je založeno na bezdrátové komunikaci. Komponenty snadno nainstalujete bez stavebních zásahů i do stávajících systémů a během pár vteřin spárujete se ZigBee routerem. K ovládání se nepoužívá klasický termostat, ekosystém lehce přizpůsobíte nárokům vaší domácnosti pomocí aplikace Connected Home v telefonu či tabletu. Aplikaci jednoduše propojíte s routerem a během chvilky nastavíte požadavky na vytápění. ZigBee router přes spínací jednotku řídí kotel a zároveň bezdrátové radiátorové hlavice. Celá obsluha probíhá v uživatelsky přívětivé aplikaci na mobilním telefonu, topení tak můžete přes aplikaci ovládat odkudkoliv a libovolně měnit jeho nastavení. Systém Connected Home je do velké míry soběstačný a po prvotním nastavení nevyžaduje příliš zákaznické pozornosti. Spolehlivost a bezpečnost chytrého vytápění zajišťuje protokol ZigBee 3.0 a bezdrátová komunikace funguje i v případě výpadku internetu. 

Siemens Connected Home je chytrý ekosystém pro úsporné a ekologické vytápění pro domácí i komerční prostory, který lze použít se všemi běžně dostupnými radiátory. Je tak skvělou volbou při výběru systému automatizace vytápění.

Zjistěte více o systému Siemens Connected Home

ZigBee router propojuje komponenty chytrého vytápění Siemens Connected Home. Během pár vteřin se spáruje s aplikací v chytrém telefonu nebo tabletu a podle požadavků na topení přes spínací jednotku řídí kotel a zároveň bezdrátové radiátorové hlavice. Spolehlivost a bezpečnost zajišťuje protokol ZigBee 3.0 a router umožňuje připojení až 100 zařízení (z toho max. 32 přístrojů s bateriovým napájením). V případě větších aplikací jednoduše zesílíte signál přidáním opakovače signálu. Za provozu navíc není nutné trvalé připojení k internetu. 

Spínací jednotka slouží pro řízení zdroje tepla a přípravy teplé vody. Přes komunikační protokol ZigBee 3.0 ji snadno připojíte k ZigBee routeru a je možné ji použít i jako opakovač signálu. Ovládá kotel na základě požadavku na vytápění a umožňuje i manuální sepnutí výstupních relé. 

Bezdrátové radiátorové hlavice lokálně regulují teplotu radiátorů. Zapojení do systému chytrého vytápění přes ZigBee síť je stejně jako u ostatních prvků snadné a trvá jen pár vteřin. Hlavice disponují dětskou bezpečnostní pojistkou, funkcí rozpoznání otevřeného okna, protimrazovou ochranou a díky ovládacím tlačítkům je možné měnit teplotu manuálně přímo na hlavici. Součástí balení hlavic jsou i baterie potřebné pro jejich napájení s výdrží přibližně 2 roky.