Osobní odběr zboží: Severní 276, Jinočany - Kontakt

Máte dotaz? +420 257 310 358

Pokojové a prostorové termostaty

Pokojové termostaty jsou velmi důležitou součástí topných okruhů. Díky nim dosáhnete optimální tepelné pohody při zachování přijatelných nákladů. Moderní prostorové termostaty jsou přesné, spolehlivé, disponují chytrými funkcemi a intuitivním ovládáním. Vyberte si z naší nabídky termostatů do domácnosti, kanceláře či komerčních prostor.

Pokojový termostat je základní a nejjednodušší způsob regulace teploty v prostoru. Díky širokým možnostem nastavení zejména programovatelných pokojových termostatů lze docílit významných úspor energie při zachování maximálního komfortu.

Chytré pokojové termostaty nabízejí programy pro všední dny a víkendy, nebo dokonce pro každý den zvlášť. Vy tak můžete jednoduše optimalizovat provoz topného systému přesně podle svých individuálních potřeb a mít perfektní přehled o výkonu a spotřebě vašeho topení. Moderní pokojové termostaty disponují přehledným displejem s intuitivním ovládáním, některé lze dokonce propojit s mobilní aplikací.

Prostorové termostaty se využívají zejména v domácnostech, ale i v kancelářských prostorech, hotelech nebo veřejných budovách. Jsou vhodné pro všechny druhy vytápění, plynové i elektrické kotle, přímotopy, fan-coil jednotky, tepelná čerpadla, ale i pro podlahové vytápění, ventilační systémy nebo systémy chlazení. Vyberte si z naší bohaté nabídky pokojových termostatů předních výrobců, jakými jsou Honeywell, Siemens, DanfossElektrobock a další.