Osobní odběr zboží: Severní 276, Jinočany - Kontakt

Máte dotaz? +420 257 310 358

Termostaty pro podlahové vytápění

Termostat je nedílnou součástí podlahového topení, jelikož představuje jedinou možnost regulace tohoto typu vytápění. Na termostatu si jednoduše nastavíte požadovanou teplotu a řídicí jednotka na základě dat z teplotních čidel upravuje výkon topení. Kromě termostatů k podlahovému topení si u nás vyberete i termostaty pro kombinované vytápění.

Vyberte si z naší nabídky termostatů nebo cenově zvýhodněných sad pro regulaci podlahového vytápění. Základní termostaty k podlahovému topení se ovládají pomocí kolečka. Vyšší řady bezdrátových wifi termostatů na podlahové topení disponují přehledným dotykovým displejem a mobilní aplikací pro ovládání na dálku. Některé podlahové termostaty lze ovládat i pomocí hlasových asistentů.

Zónové termostaty na podlahové topení řídí několik nezávislých teplotních zón, takže si můžete nastavit požadovanou teplotu pro každou místnost zvlášť. Termostaty velmi přesně, rovnoměrně a efektivně přizpůsobí teplotu podle individuálních potřeb vaší domácnosti, ale i s ohledem na co nejvyšší energetické úspory. Některé modely navíc zohledňují čas potřebný na zahřátí a vychladnutí podlahového topení, čímž ještě zvyšují komfort bydlení.

V naší nabídce najdete kvalitní manuální i digitální termostaty pro podlahové i kombinované topení od předních světových výrobců, jako jsou Danfoss, Honeywell nebo Elektrobock.