Osobní odběr zboží: Severní 276, Jinočany - Kontakt

Máte dotaz? +420 257 310 358

Chytré vytápění Siemens Connected Home

Chytré vytápění Siemens Connected Home představuje úspornou a ekologickou variantu radiátorového vytápění pro domácí i komerční prostory. Využívá principu zónové regulace a optimalizuje spotřebu, čímž šetří náklady a energie, a s jeho pomocí snížíte účet za vytápění až o 30 %.

Chytrá regulace vytápění od společnosti Siemens je součástí ekosystému domácí automatizace Connected Home. Je navržený tak, aby usnadnil život a zároveň z vaší domácnosti vytvořil chytřejší a udržitelnější prostředí. Technologie se dokáže přizpůsobit a propojit s dalšími inteligentními zařízeními i v případě rozšiřování systému, takže jej můžete kdykoliv doplnit o další prvky.

A jaké jsou hlavní výhody chytrého vytápění Siemens Connected Home? 

  1. regulace radiátorového topení

  2. snadná instalace bez stavebních úprav

  3. ovládání topení přes mobil (lokální i dálkové ovládání topení)

  4. jednoduché nastavení vytápění pomocí aplikace Connected Home

  5. individuální řízení místností (zón)

  6. spolehlivá a bezpečná bezdrátová komunikace ZigBee 3.0

  7. vytápění funguje i v případě výpadku internetu

  8. úspora energie a snížení provozních nákladů až o 30 %

Součástí systému vytápění Siemens Connected Home je ZigBee router, spínací jednotka a bezdrátové radiátorové hlavice. Jednotlivé komponenty snadno nakombinujete a spárujete, navíc kdykoliv můžete přidávat další. Abychom vám cestu k inteligentnímu ovládání topení ještě více usnadnili, připravili jsme pro vás cenově výhodné sady Siemens Connected Home, ve kterých najdete vše, co k tomu potřebujete, a ušetříte náklady na jejich pořízení.