Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz Podmínky používání). Souhlasím

Osobní odběr zboží: Severní 276, Jinočany - Kontakt.

Máte dotaz? +420 257 310 358

Danfoss Ally

Danfoss Ally™ je řešení inteligentního vytápění pro každý domov. Vše se ovládá jednoduše a intuitivně přes mobilní aplikaci. Systém je vhodný jak do menších domácností, tak i do rozsáhlejších domů nebo aparmánů. Regulační systém se skládá jen z jednotlivých hlavic a internetové brány. Není zapotřebí žádná centrální řídící jednotka nebo nevzhledné regulátory. 

Bezdrátová zónová regulace

Na trhu existuje celá řada různých regulačních systémů a termostatů. U běžných termostatů lze nastavovat teplotu případně týdenní program. To vše přes tlačítka přímo na termostatu. Danfoss Ally™ vás boje s tlačítky a složitým ovládáním ušetří. Vše nastavíte intuitivně přes váš telefon odkudkoliv. 

Danfoss Ally™ je moderní zónová regulace. Každá místnost v domě nebo v bytě má jiné tepelné ztráty. V některých místnostech se může zdát zima a jiné mohou být přetopené. Jednotlivé místnosti si rozdělíte podle potřeby do jednotlivých zón. Každý radiátor osadíte chytrou radiátorovou hlavicí a vše jen spárujete s aplikací v telefonu. 

Žádná řídící jednotka

Tradiční řídicí jednotkou už nikdy nebudete potřebovat. To znamená konec tlačítkům a desítkám různých displejů v domě. Danfoss Ally™ je inteligentní systém, který se vejde do Vaší kapsy. Ovládání a sledování všech Vašich radiátorů a teplovodního podlahového vytápění zvládnete ze svého smartphonu. Přístup přes telefon Vám umožní kdykoliv dálkově nastavit teplotu a vrátit se do příjemně vyhřátého domu.

Ovládání hlasem

Danfoss Ally™ Vám umožňuje ovládat vytápění vašeho domu hlasem. Systém stačí připojit k Vaší oblíbené digitální asistentce. Pomocí jednoduchých hlasových příkazů můžete okamžitě upravit vytápění, pokud se Vaše potřeba tepla náhle změní.

Hlasový asistent Google Assistant nebo Amazon Alexa

Zigbee 3.0

Otevřené rozhraní API

Danfoss Ally™ může změnit teplotu jednoduchým povelem od vašeho domácího asistenta: „Hey Google, lower the temperature in the bedroom to 19 degrees”.

Danfoss Ally™ má certifikaci Zigbee 3.0 a pracuje na této platformě, jako spousta dalších inteligentních domácích zařízení po celém světě. Lze tak topení zařadit již do stávajícího smart home systému. 

Danfoss Ally™ má otevřené rozhraní API. To umožňuje propojení  s ostatními zařízeními jiných výrobců.


Co budu potřebovat?

Systémy regulace chytrého zónového vytápění mohou být složité a matoucí. Bude systém fungovat právě v mém domě? Koupil jsem si všechny komponenty? To jsou nejčastější otázky při výběru zónové regulace topení. Regulační systém Danfoss Ally™ zahrnuje všechny potřebné komponenty pro radiátorové aplikace. Budete potřebovat jednotlivé radiátorové hlavice, které jednoduše upevníte na váš radiátorový ventil. Pokud máte radiátor někde zastrčený za pohovkou nebo v rohu místnosti a raději byste snímali teplotu v jiném místě než na hlavici radiátoru, tak můžete systémy Danfoss Ally™ obohatit o prostorové termostaty z řady Danfoss Icon™.

Běžně se dnes kombinuje radiátorové vytápění s podlahovým. V takových případech je potřeba zkombinovat chytré zónové systémy Danfoss Ally™ a Danfoss Icon™. Pro připojení systému Ally™ je třeba dovybavit Danfoss Icon™ modulem ZigBee, který zajistí komunikaci mezi oběma systémy.Chytré vytápění Danfoss je kompatibilní s 96% systémů vytápění

Můžete se vždy spolehnout na bezhlučné nastavování ventilů díky Danfoss kvalitě. Radiátorová hlavice Danfoss Ally™ ZigBee pasuje na 96% všech radiátorových ventilů. Hlavici můžete bez problémů připevnit na ventily se závitem M30x1,5, M28x1,5 nebo Danfoss RA. Dále jsou k dispozici různé adaptéry na ventily TA Heimeier, Honeywell, Oventrop, Herz, Giacomini, Caleffi, Oras, Comap, Orkli, MMA a další.


Přední vlastnosti systému 

  • Ovládání z mobilní aplikace odkudkoli - Mějte stále pod kontrolou vytápění svého domu. Ať už doma nebo na cestách.
  • Ovládání hlasem - "Hey Google, turn up the heat in the bathroom!"
  • Přesná regulace teploty - Nastavíte si 21 stupňů a budete mít 21 stupňů. Ani víc ani míň.
  • Až 30% úspora energie - Buďte šetrní k životnímu prostředí a zároveň i k Vaší peněžence.
  • Plánování vytápění - Přizpůsobte vytápění Vašim dnům a nocím. Zvyšte komfort a snižte náklady.
  • Velmi nízká úroveň hlukových projevů - Během noci vás nebude hlukem budit ze spaní.
  • Jednoduché ovládání - Život je už tak dost komplikovaný. Není třeba si ho komplikovat složitým nastavováním vytápění. Danfoss Ally™ je intuitivní a jednoduše ovladatelný.
  • Jednoduchá instalace - Instalace a nastavení Danfoss Ally™ je snadné jako 1-2-3.
  • Detekce otevřeného okna