Osobní odběr zboží: Severní 276, Jinočany - Kontakt

Máte dotaz? +420 257 310 358

Danfoss Ally

Chytré vytápění Danfoss Ally

Chytré topení Danfoss Ally je úsporné a udržitelné řešení pro radiátorové vytápění domů a bytů. Díky zónové regulaci přizpůsobíte každou místnost svým potřebám a zároveň ušetříte až 30 % nákladů za energie. Celý systém je bezdrátový, takže jej snadno nainstalujete bez nutnosti stavebních úprav a ovládáte odkudkoliv pomocí mobilní aplikace. Pro regulaci podlahového topení a radiátorů Danfoss Ally jednoduše propojíte s Danfoss Icon.

Chytré radiátorové vytápění Danfoss Ally

Zónová regulace a ovládání topení přes internet

Danfoss Ally pracuje na principu zónové regulace. Každá místnost v domě nebo v bytě má jiné tepelné ztráty. V některých místnostech se může zdát zima a jiné mohou být přetopené. S Danfoss Ally si místnosti rozdělíte podle potřeby do jednotlivých zón. Každý radiátor osadíte chytrou radiátorovou hlavicí a vše jen spárujete s centrální jednotkou Ally Gateway a s aplikací v telefonu

Tradiční dotykovou řídicí jednotku už nikdy nebudete potřebovat. Danfoss Ally je inteligentní systém, který umožňuje dálkové ovládání topení. Řízení radiátorů tak zvládnete plně ze svého smartphonu. Ovládání topení přes mobil vám umožní kdykoliv dálkově nastavit teplotu a vrátit se do příjemně vyhřátého domu.

Danfoss Ally umožňuje i hlasové ovládání topení. Systém stačí připojit k digitální asistentce a pomocí jednoduchých hlasových příkazů můžete okamžitě upravit vytápění.

Hlasový asistent Google Assistant nebo Amazon Alexa

Zigbee 3.0

Otevřené rozhraní API

Danfoss Ally™ může změnit teplotu jednoduchým povelem pro vašeho domácího asistenta.

Danfoss Ally™ má certifikaci Zigbee 3.0 a pracuje na této platformě, jako spousta dalších inteligentních domácích zařízení po celém světě. Lze tak chytré topení zařadit již do stávajícího smart home systému.

Danfoss Ally™ má otevřené rozhraní API. To umožňuje propojení  s ostatními zařízeními jiných výrobců.

Jednoduché řešení chytrého vytápění

Systém Danfoss Ally zahrnuje všechny potřebné komponenty pro radiátorové aplikace. Potřebujete jednotlivé radiátorové hlavice, které jednoduše upevníte na radiátorový ventil. Pokud máte radiátor někde zastrčený za pohovkou nebo v rohu místnosti a raději byste měřili teplotu v jiném místě než na hlavici radiátoru, tak můžete systém Danfoss Ally obohatit o bezdrátové pokojové čidlo. Stejné čidlo použijete i v případě, kdy máte v místnosti více než jeden radiátor a chcete všechny radiátory shluknout do stejné zóny. Bezdrátové pokojové čidlo pro hlavice Danfoss Ally je pak ideální prostředník pro měření teploty mimo některou z hlavic.

Běžně se dnes kombinuje radiátorové vytápění s podlahovým. V takovém případě zkombinujte chytré zónové systémy Danfoss Ally a Danfoss Icon. Pro připojení k Ally je třeba dovybavit Danfoss Icon modulem ZigBee, který zajistí komunikaci mezi oběma systémy.

Součástí systému chytrého vytápění Danfoss Ally je:

Výhody Danfoss Ally

 • dálkové ovládání topení přes internet
 • hlasové ovládání
 • přesná regulace teploty
 • úspora provozních nákladů za vytápění až o 30 %
 • jednoduché a intuitivní ovládání z aplikace
 • snadná instalace bez stavebních zásahů
 • možnost integrace s chytrým podlahovým vytápěním Danfoss Icon
 • detekce otevřeného okna
 • kompatibilní s 90 % systémů vytápění
 • radiátorová hlavice Danfoss Ally pasuje na 95 % všech radiátorových ventilů
 • otevřené ZigBee rozhraní i pro produkty třetích stran