Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz Podmínky používání). Souhlasím

Osobní odběr zboží: Severní 276, Jinočany - Kontakt. Pátek 1.7. zavřeno - inventura!

Máte dotaz? +420 257 310 358

U klasických termostatů je možné nastavit napevno teploty a časy vytápění. Jako náhradu běžného termostatu vám nabízíme chytrý termostat, díky němuž můžete ovládat teploty ve vašem domě nebo bytě odkudkoli na dálku přes mobilní telefon. Chytré termostaty ale nabízejí i další užitečné funkce.

Nabízíme hned tři varianty řešení:

Termostat Siemens RDS 110

Siemens RDS 110 je chytrý termostat, který lze ovládat dotykově nebo přes mobilní aplikaci. Jeho pomocí je možné ovládat kotle na plyn, tuhá paliva i dřevo.

Termostat nabízí týdenní program, který zajišťuje automatický provoz. Oproti běžně dostupným termostatům nabízí RDS 110 6 senzorů pro maximální přesnost:

 • Senzor teploty,
 • Senzor kvality vzduchu : termostat rozlišuje dobrou, střední a špatnou kvalitu ovzduší,
 • Senzor vlhkosti: díky tomuto senzoru je možné k termostatu připojit zvlhčovač, popř. odvlhčovač a ten ovládat pomocí aplikace,
 • Senzor přítomnosti osob: senzor rozpozná vaši přítomnost na vzdálenost 1,8 metru a přepne se z funkce „Útlumu“ do funkce „Komfort“,
 • Senzor vzdálenosti: pokud senzor zaznamená přiblížení vaší ruky na vzdálenost 0,8 metru termostat rozsvítí displej,
 • Senzor intenzity světla: díky tomuto senzoru termostat nastaví jas displeje.

Více o termostatu RDS 110

Honeywell Lyric T6

Termostat Honeywell Lyric T6 vám umožní ovládání topení prostřednictvím telefonu nebo tabletu prakticky odkudkoliv. Jednou z předností termostatu Honeywell Lyric T6 je tzv. geofencing, kdy aplikace Honeywell home pomocí polohy vašeho chytrého telefonu určí, zda jste doma nebo ne a podle toho nastaví topné systémy.

Honeywell Lyric T6 je součástí platformy Lyric, do které dále patří bezpečnostní kamera C1, C2 a detektor úniku a zamrznutí vody W1 Wi-Fi.

Vlastnosti:

 • Týdenní program,
 • Drátová i bezdrátová verze,
 • Spolupracuje s aplikacemi Apple HomeKit a Amazon Echo,
 • Možnost řízení pomocí osobní asistentky Siri.

Více informací o termostatu Honeywell Lyric T6

sada honeywellHoneywell sada Y87RFC2074

Sada Honeywell Y87RFC2074 se skládá z bezdrátového termostatu Honeywell Round, reléové jednotky BDR 91, která je určena ke spínání zdrojů tepla, a internetové brány RFG100. Díky té můžete topení ovládat přes aplikaci ve vašem chytrém telefonu.

Termostat je bezdrátový, není nutné kabelové propojení s kotlem.

Vlastnosti:

 • Napájení pomocí 2 ks alkalických baterií s životností min. 2 roky,
 • Indikátor slábnutí baterie,    
 • Týdenní program,
 • Aplikace je v českém jazyce,
 • Sada je kompletní, není třeba žádné další příslušenství.

Více o Honeywell sadě Y87RFC2074

Nejčastěji pokládané otázky ohledně chytrých termostatů

Ano, a to pomocí termostatu Siemens RDS 110, který má dva reléové výstupy. V případě potřeby tak lze k termostatu připojit zvlhčovač, odvlhčovače nebo přípravu teplé vody pro domácnost. Vše navíc lze ovládat jak lokálně, tak i prostřednictvím aplikace v chytrém telefonu.

U termostatů RDS 110 od společnosti Siemens a termostatu Lyric od společnosti Honeywell to není nutné.

Termostat RDS 110 díky zabudovanému senzoru dokáže na vzdálenost 1,8 metru rozpoznat přítomnosti osob. Díky tomu se automaticky přepne z funkce “Útlum“ do funkce “Komfort“. Tuto funkce lze v nastavení termostatu vypnout.

Termostat Lyric od společnosti Honeywell se umí přizpůsobit vašemu životnímu rytmu. A to díky funkci Geofencing. Aplikace Honeywell home pomocí polohy vašeho chytrého telefonu určí, zda jste doma nebo ne a podle toho nastaví topné systémy.

Termostat Lyric T6 je součástí platformy Lyric, do které dále patří bezpečnostní kamera C1, C2 a detektor úniku a zamrznutí vody W1 WIFI. Každý tento výrobek může pracovat samostatně, dohromady však představují způsob jak si lépe a pohodlně řídit život.

Termostat Lyric T6 komunikuje s reléovou skřínkou prostřednictvím šifrovaného vysokofrekvenčního signálu. Tento signál se liší od signálu ostatních bezdrátových systémů včetně Honeywell Evohome. Z tohoto důvodu není možné komponenty platforem Honeywell a Lyric kombinovat.

Pokud mate zájem o vícezónou regulaci naleznete více informací zde: Topení s Honeywell Evohome