Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz Podmínky používání). Souhlasím

Osobní odběr zboží: Severní 276, Jinočany - Kontakt

Máte dotaz? +420 257 310 358

Tepelná čerpadla

Zobrazit filtry

Cenové rozpětí

0 Kč - 0 Kč

Díky tomu, že kvalitním zateplením moderních novostaveb i dalších objektů po provedení kvalitní rekonstrukce výrazně klesla potřeba energie, se zájem o tepelná čerpadla rapidně navýšil. Je to ekologická a současně i finančně výhodná cesta k vytápění, takže zájemců stále přibývá. A pro vhodně vyřešené vytápění v moderním stylu je odpovídající typ tepelného čerpadla prakticky nezbytný. Tepelná čerpadla nepotřebují ke svému provozu vysoký výkon, díky tomu zůstávají velmi ekonomická a pro vytápění nízkoenergetických staveb jsou přitom mimořádně výhodná. Ačkoliv princip a technologie vytápění pomocí tepelných čerpadel jsou známy už více než sto let, teprve v současné době je možné díky moderním technologiím navrhnout a postavit dostatečně efektivní zařízení, umožňující jejich využití. Ceny alternativních zdrojů energie navíc stoupají, proto je tento způsob řešení vytápění stále atraktivnější.

Téměř každá desátá moderní novostavba je v současné době již od začátku provozu vybavena tepelným čerpadlem. Tepelná čerpadla se pro větší přehlednost označují kombinací dvou slov, kdy první označuje vždy zdroj čerpané energie a druhé (za lomítkem) označuje teplosměnné médium. Každopádně je to směr k vytápění budoucnosti, kterému bychom měli věnovat odpovídající pozornost.

V naší nabídce najdete špičková tepelná čerpadla německé firmy STIEBEL ELTRON, která se může pochlubit dlouholetou tradicí v oboru.