Osobní odběr zboží: Severní 276, Jinočany - Kontakt

Máte dotaz? +420 257 310 358

Přečerpávací stanice pro odvod odpadní vody z míst mimo dosah přímého napojení na odpad

Rodiny a podniky se dnes stěhují do různých budov. To může znamenat, že budou potřeba další kuchyně či koupelny v suterénech nebo pod úrovní kanalizace. Různé stavební zásahy mohou být různě náročné a drahé. Je třeba zvážit několik možných řešení odvodu odpadních vod, aby budova fungovala co nejlépe.

Odpadní voda v domácnostech může obyvatelům přidělat nejednu vrásku na čele, ať už se jedná o jakýkoli typ budovy. Přečerpávací stanice na odvod odpadní vody pro každou příležitost, ať už zákazníci bydlí v jednogeneračním či dvougeneračním domku nebo větších bytových domech. Pro čerpání odpadní vody společnost Grundfos nabízí stanice SOLOLIFT2 a MULTILIFT se jedná o řešení, které do jedné jednotky integruje nádrž, čerpadlo a ovládací prvky. Představuje skvělý způsob odvodu odpadních vod ze sanitárních zařízení po celé budově.

Přečerpávací stanice Grundfos Sololift2 WC-3

Potřebujete odčerpat odpadní vodu z instalací pod úrovní kanalizace?

SOLOLIFT2 je kompaktní automatická přečerpávací stanice pro odvod splaškových vod z toalet, umyvadel van, sprch či praček, které jsou umístěny v místech, kde není přímé napojení na odpad nebo v místech, kde není možné využít přirozený samospád. Ať už je to toaleta navíc v podkroví nebo nová koupelna pod úrovní kanalizace v suterénu, SOLOLIFT2 bude efektivně přečerpávat odpadní vodu do nejbližšího odpadního potrubí. SOLOLIFT2 poskytuje také maximální ochranu proti zpětnému toku z kanalizačních systémů.

Řada SOLOLIFT2 se skládá z pěti kompaktních stanic, které se vyznačují snadnou instalací, robustní konstrukcí a spolehlivým provozem. 

Přečerpávací stanice MULTILIFT nabízí podobné řešení, ale pro větší bytové domy.

Prohlédněte si naše přečerpávací stanice a vyřešte zákazníkům potíže s odpadní vodou