Osobní odběr zboží: Severní 276, Jinočany - Kontakt

Máte dotaz? +420 257 310 358

Ponorná čerpadla do vrtu Grundfos SQ/SQE

Zobrazit filtry

Cenové rozpětí

20000 Kč - 49500 Kč

Výrobce

Maximální hloubka ponoření

Napájení

Plovák

Průměr čerpadla

Tlaková nádoba

Ponorná čerpadla do vrtu Grundfos SQ/SQE slouží k čerpání pitné a užitkové vody z vrtů, studní a sběrných nádrží. Díky zabudovaným funkcím se postarají o hladký chod a případné problémy, které by mohly mít vliv na čerpání vody z vrtu a životnost čerpadla.

Ponorné čerpadlo do vrtu Grundfos SQE disponuje elektronickým řízením pro dosažení konstantního tlaku a pracuje v širokém rozsahu napětí, proto je schopné zajistit stabilní dodávku vody i v případě kolísání napětí elektrické sítě. Čerpadla do vrtu SQ/SQE mají zabudovanou ochranu proti běhu na sucho, čímž chrání motor čerpadla a zajišťují maximální využití kapacity vrtu či studny.

Funkce měkkého rozběhu snižuje elektrické a mechanické zatížení a zajišťuje tak delší životnost a nižší provozní náklady ponorného čerpadla.

Ponorná čerpadla do vrtu Grundfos SQE dokáží pracovat v nepřetržitém režimu při zachování vysoké spolehlivosti a poskytují řešení „vše v jednom“.

Více informací o ponorných čerpadlech do vrtu

Ponorné čerpadlo do vrtu Grundfos SQ/SQE slouží k čerpání pitné a užitkové vody bez ohledu na zdroj vody (z vrtů, studní, sběrných nádrží, atd.). Jeho součástí je i vestavěné elektronické řízení pro dosažení konstantního tlaku vytlačované vody. Ponorná čerpadla Grundfos SQ/SQE mají zabudovanou ochranu proti běhu na sucho, čímž zajišťují maximální využití kapacity vrtu či studny, vyšší spolehlivost a delší životnost čerpadla. Funkce měkkého rozběhu snižuje elektrické a mechanické zatížení.

Ponorná čerpadla do vrtu Grundfos SQ/SQE mohou pracovat v nepřetržitém režimu při zachování vysoké spolehlivosti čerpadla a nízkých provozních nákladech.