Osobní odběr zboží: Severní 276, Jinočany - Kontakt

Máte dotaz? +420 257 310 358

Ponorná čerpadla do vrtu Grundfos SP

Zobrazit filtry

Cenové rozpětí

28500 Kč - 42500 Kč

Výrobce

Dopravní výška čerpadla

Délka kabelu

Napájení

Plovák

Průměr čerpadla

Průtok čerpadla

Tlaková nádoba

Ponorná čerpadla do vrtu Grundfos SP jsou určena k čerpání pitné a užitkové podzemní vody z vrtů, studní a sběrných nádrží. Jsou vyrobena z kvalitní nerezové oceli, aby bylo dosaženo maximální životnosti při dlouhodobém ponoru.

Čerpadla do vrtu Grundfos SP poskytují skvělou účinnost během období vysoké zátěže. Disponují komplexním monitorovacím a řídícím systémem pro optimalizaci čerpací soustavy, čímž chrání motor čerpadla a zajišťují maximální využití kapacity vrtu či studny. Vysoká pracovní spolehlivost a účinnost ponorného čerpadla Grundfos SP, nízké provozní náklady a snadná údržba zaručují ideální řešení pro širokou škálu použití.

Ponorná čerpadla do vrtu Grundfos SP jsou vhodná pro použití ve vrtech o průměru od 100 mm.

Více informací o ponorných čerpadlech do vrtu

Ponorná čerpadla do vrtu Grundfos SP jsou určena k čerpání pitné a užitkové podzemní vody. Díky vysoké účinnosti, zvoleným materiálům a integrované ochraně motoru jsou ideální pro širokou škálu použití. Ponorné čerpadlo zajišťuje vysokou provozní spolehlivost při zachování nízkých nákladů a je konstruováno tak, aby dosahovalo špičkové účinnosti během období vysoké zátěže.

Ponorné čerpadlo do vrtu Grundfos SP disponuje komplexním monitorovacím a řídícím systémem pro trvalou optimalizaci čerpací soustavy, snadno se udržuje a je odolné vůči přítomnosti písčitého materiálu a jiných abrazivních látek.