Osobní odběr zboží: Severní 276, Jinočany - Kontakt

Máte dotaz? +420 257 310 358

Chytré vytápění Honeywell Evohome

Honeywell Evohome je inteligentní systém zónové regulace vytápění. S ohledem na požadovanou teplotu reguluje dodávky tepla do jednotlivých místností (zón) a data analyzuje pro úspornější a ekologičtější domácnost. Evohome je poměrně univerzální systém, který funguje se všemi běžnými zdroji tepla a hodí se pro použití v rodinných domech, bytech a v menších komerčních prostorech.

Chytré vytápění Honeywell Evohome je založeno na bezdrátové komunikaci. Snadno jej nainstalujete bez nutnosti stavebních zásahů jak pro radiátorové, tak i pro podlahové či dálkové topení. Ovládá se jednoduše přes řídící jednotku a díky integrovanému wifi modulu umožňuje dálkové ovládání topení. Vytápění tak můžete regulovat odkudkoliv přímo z chytrého telefonu či tabletu.

S Evohome máte pod kontrolou vytápění až ve 12 zónách se 7-denním časovým programem. Systém neustále zaznamenává a vyhodnocuje údaje o požadované, vnitřní i venkovní teplotě, čímž minimalizuje energetické ztráty a snižuje provozní náklady na vytápění.

Jak na chytré vytápění s Honeywell Evohome?

Řídící jednotka evohome zajišťuje nastavení chytrého topení a regulaci jednotlivých zón. Díky zabudovanému wifi adaptéru umožňuje vzdálený přístup a ovládání topení přes mobil či tablet s Android i iOS operačními systémy. Dotykový displej a průvodce pro snadné nastavení zaručují jednoduchou instalaci a snadné používání.

Bezdrátová reléová jednotka slouží ke spínání zdroje tepla, jako jsou spínací plynové nebo elektrické kotle, spínací čerpadla, peletové kotle, ovládání tepelného čerpadla a kotle řízené prostřednictvím OpenTherm.

Bezdrátové termostatické hlavice jsou chytré hlavice na topení. Upravují teplotu v místnosti přímo na ventilech radiátorů a zároveň poskytují řídící jednotce data pro efektivní a úsporné vytápění. Hlavice mají integrovaný snímač teploty, ochranu proti zamrznutí, dětskou pojistku a funkci rozpoznání otevřeného okna.