Osobní odběr zboží: Severní 276, Jinočany - Kontakt

Máte dotaz? +420 257 310 358

Filtry na dešťovou vodu

Zobrazit filtry

Cenové rozpětí

1000 Kč - 3200 Kč

Výrobce

Max. teplota vody

Tlak

Velikost připojení

Filtr na dešťovou vodu zachycuje mechanické nečistoty při protékání vody tělem filtru. Filtr dešťové vody zajišťuje nepřetržitou dodávku filtrované vody.

Čistící filtry na dešťovou vodu redukují množství cizích částic ve vodě, jakými jsou např. úlomky rzi nebo zrnka písku. Pokud je filtr na dešťovou vodu navíc vybaven vložkou z aktivního uhlí, zvládne filtrovat i rozpuštěný organický materiál, chlór, pesticidy a insekticidy. Z filtrované vody je díky tomu odstraněn i nepříjemný zápach.

Filtr dešťové vody se používá k úpravě a čištění dešťové vody pro jednoduché systémy, kde není vyžadována pitná voda, jako je zalévání, splachování, praní a další technické účely.

Jak filtrovat deštovou vodu?

Filtr dešťové vody se nejčastěji skládá z více po sobě jdoucích vložek filtru, které nemusí být vždy součástí balení. Předfiltr zadržuje nerozpuštěné látky. Jemný filtr zabraňuje pronikání částic rzi, písku a dalších drobných nečistot, čímž snižuje pravděpodobnost výskytu koroze. Vložka z aktivního uhlí pak filtruje rozpuštěný organický materiál a chlór.