Osobní odběr zboží: Severní 276, Jinočany - Kontakt

Máte dotaz? +420 257 310 358

Příslušenství pro měřiče tepla

Zobrazit filtry

Cenové rozpětí

0 Kč - 13500 Kč

Délka kabelu

Kmitočet

Stavební délka

Typ připojení

Velikost připojení

Vyberte si značkové příslušenství k měřičům tepla a chladu z naší nabídky. Najdete zde teplotní čidla, vše pro instalaci a napájení měřičů, ale také moduly pro získávání, zpracovávání a odečet informací z měřičů či pro komunikaci měřiče s centrálou. Veškeré příslušenství je z oficiální distribuce a je kompatibilní s modely měřičů z naší nabídky. S výběrem vhodného měřiče i příslušenství vám rádi poradíme.

Elektronické měřiče tepla a chladu slouží ke spolehlivému a přesnému měření spotřeby energie v systémech topení, chlazení nebo ohřevu TUV. Aby však měřiče plnily svůj účel, je nutné je doplnit potřebným příslušenstvím.

Ke všem měřákům Siemens Ultraheat nabízíme sady teplotních čidel. Čidla slouží pro ultrazvukové měření spotřebované tepelné, chladicí či kombinované tepelné i chladicí energie. Ke komunikaci měřiče s centrálou slouží moduly pro přenos dat. Centrála zpracovává naměřená data a slouží k přesnému vypočtu spotřeby energie. Údaje z centrály se pak využijí pro kontrolu a rozúčtování nákladů. Pro dálkové odečítání nejen měřičů tepla a indikátorů topných nákladů, ale také vodoměrů vybavených bezdrátovou komunikací, slouží odečtové sady.

Pro instalaci měřáků tepla a chladu nabízíme adaptéry, jímky, kulové kohouty, montážní sady či sady šroubení, návarky pro čidla a další komponenty. Napájení zajišťují externí napájecí zdroje, napájecí moduly, kabely či baterie.