Osobní odběr zboží: Severní 276, Jinočany - Kontakt

Máte dotaz? +420 257 310 358

Pneumatické pohony s kulovým kohoutem

Zobrazit filtry

Cenové rozpětí

4500 Kč - 17500 Kč

Výrobce

Druh armatury

Pracovní tlak

Teplota média

Typ připojení

Pneumatické pohony slouží k mechanickému otevírání a uzavírání různých typů zařízení. Jsou ovládané vzduchem a využívají jeho rozdílného tlaku oproti tlaku atmosférickému. Takto získanou energii převádí v závislosti na typu pneupohonu na mechanický pohyb otáčivý (rotační) či posuvný (lineární).

Pneupohony s kulovým kohoutem jsou dvoucestné kulové ventily ovládané pneupohonem, nejčastěji dvojčinným. Používají se pro otevírání a uzavírání průtoku plynných či tekutých provozních látek v otevřených či uzavřených systémech vzduchu a teplé a studené vody, jako jsou například hydraulické systémy.

V naší nabídce najdete pneupohony s kulovým kohoutem od předního světového výrobce armatur TORK. Všechny modely jsou vyrobeny z kvalitního nerezu a obstojí i v náročných podmínkách. Jsou vhodné pro plynná a kapalná média s teplotou od -10 °C do +80 °C. Velikost připojení si můžete zvolit v širokém rozsahu DN 15 – DN 50. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám poskytneme odborné poradenství při výběru vhodného pneupohonu s kulovým kohoutem pro vaše potřeby.