Osobní odběr zboží: Severní 276, Jinočany - Kontakt

Máte dotaz? +420 257 310 358

Elektromagnetické ventily na šťávu

Zobrazit filtry

Cenové rozpětí

1896 Kč - 1898 Kč

Výrobce

Krytí IP

Připojení

Elektromagnetické ventily na šťávu fungují tak, že provozní látka proudí skrze trubici (hadičku) a nepřichází tak přímo do kontaktu s ventilem či jinou armaturou. Používají se pro aplikace s vysokými požadavky na hygienu, bezpečnost a spolehlivost. Trubice prochází skrze elektromagnetický ventil, který reguluje průtok média jejím stlačováním. Z tohoto důvodu je důležité, aby byla trubice vyrobena z pružného materiálu, jako je například silikon. Elektromagnetické ventily na šťávu jsou tak ideální pro použití v potravinářském průmyslu, farmaceutickém průmyslu a laboratořích.  

Elektromagnetické ventily na šťávu zajišťují dlouhodobou životnost a vysoký výkon. Díky řešení s trubicí umožňují rychlé zapojení a jednoduchou instalaci, která je možná v libovolné poloze.

Více o elektromagnetických (solenoidových) ventilech

Elektromagnetické ventily na šťávu a ostatní tekutiny, které by němely přijít do kontaktu s tělesem ventilu. Využití zejména v potravinářském průmyslu. Vždy je třeba zvolit odpovídající typ ventilu podle jeho účelu a primárního určení.

Elektromagnetické ventily na šťávu jsou dodávány nejčastěji jako komplety - tedy včetně cívky i konektoru. Rozmezí pracovních teplot ventilu je vždy uvedeno ve specifikaci u konkrétního typu. Tyto ventily nejsou určeny pro regulaci průtoku výbušných, vznětlivých nebo oxidizujících látek. Před elektromagnetické ventily se pro zachycení nežádoucích nečistot doporučuje montovat filtry. 

V naší nabídce naleznete elektromagnetické ventily na šťávu TORK.