Pomůžete nám s webem?
Nebojte, jsou to drobné textové informace, které jsou pro nás nápomocné při vyhodnocování webu, nebo cílení relevatní reklamy. Více o Cookies zde.
Velmi nám pomůžete, pokud Povolíte vše. Povolit lze jen cookies, které chcete. Případně je možné zákazat vše, kromě nezbytně nutných k fungování webu.
Osobní odběr zboží: Severní 276, Jinočany - Kontakt
Máte dotaz? +420 257 310 358
Zdvihový servopohon Siemens SKD 60. Napájení 24V, ovládání 0-10V/4-20mA/0-1000Ohm, doba chodu 30s. Více informací
Havarijní funkce | Ne |
Napájení | 24 VAC |
Ovládání | 4-20 mA, 0-1000 Ohm, 0-10 V |
Síla zdvihu | 1000 N |
Zdvih | 20 mm |
Hmotnost | 3.95 kg |
KATALOGOVÝ LIST ke stažení
Stáhnout PDFElektrohydraulický zdvihový servopohon SKD 60 pro ovládání přímých a trojcestných ventilů Siemens. Servopohon je možné namontovat přímo na ventil, není nutné žádné nastavování. Další výhodou je možnost ručního přestavování a součástí serva je indikátor polohy.
Servopohon SKD 60 je dodáván v provedení s ACT standardní elektronikou, která obsahuje kalibraci zdvihu, indikaci stavů pomocí LED diod, volba průtokové charakteristiky, volba řídícího signálu na svorce Y, zpětnovazební výstupní signál na svorce U, vynucené řízení pomocí svorky Z).
Na Vaše dotazy k produktům odpovídáme co nejrychleji, obvykle do 24 hodin.
6 980 Kč
6 980 Kč
6 980 Kč
O nákupu
O společnosti
Kontakt
Copyright © 2023 BOLA spol s.r.o.
Nenašli jste to, co jste chtěli vědět?