Vysokotlaké odstředivé čerpadlo Wilo MEDANA CH1-L.206-1/E/E/10T (4231471)
WILO
  • Kód produktu: 4231471
  • EAN: 4048482886893
  • Kód výrobce: 4231471
  • Záruka: 2 roky
Parametry a katalogy
Dopravní výška čerpadla 54 m
Krytí IP IP 55
Napájení 400 VAC
Provozní tlak PN 10
Průtok čerpadla 4,4 m3/h
Hmotnost 13.40 kg
Datový list ke stažení
Stáhnout PDF
Hlavní funkce
  • Robustní konstrukce z nerezové oceli
  • Vysoký hydraulický výkon a nízká hlučnost
  • Provozní teploty až do 120 °C
  • Snadné plnění a vypouštění díky velkým otvorům
  • Možnosti s 1~230 V i 3~400 V napájením
  • Schváleno pro pitnou vodu (EPDM)
Typické použití
  • Zásobování vodou a zvyšování tlaku
  • Chladicí a procesní okruhy
  • Mycí a zavlažovací systémy
  • Technologické celky a průmyslové jednotky
Technické parametry
Napájení: 3~400 V, 50 Hz
Výkon motoru: 0,75 kW
Max. provozní tlak: 10 bar
Teplota média: –20...120 °C