Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz Podmínky používání). Souhlasím

Osobní odběr zboží: Severní 276, Jinočany - Kontakt

Máte dotaz? +420 257 310 358

Ponorné vibrační čerpadlo Malyš RUCHE1-NG, spodní sání, 15 m

Ponorné vibrační čerpadlo Malyš RUCHE1-NG, spodní sání, 15 m

ALFAPUMPY
  • Kód produktu: RUCHE1-NG15
  • Kód výrobce: RUCHE1NG15
  • Záruka: 2 roky

Ponorné čerpadlo RUCHE vhodné k čerpání čisté a mírně zkalené vody bez obsahu mechanických nečistot Více informací

Cena bez DPH 1 809 Kč
Cena s DPH 2 189 Kč
+

Parametry a katalogy

Délka kabelu 15 m
Dopravní výška čerpadla 40 m
Napájení čerpadla 230 VAC
Plovák Ne
Průměr čerpadla 99 mm
Průtok čerpadla 3,6 m3/h
Tlaková nádoba Ne
Hmotnost 3.30 kg

Návod k použití ke stažení

Stáhnout PDF

Pokud hledáte čerpadlo k čerpání čisté nebo mírně zakalené vody bez obsahu mechanických nečistot, je ponorné vibrační čerpadlo RUCHE pro Vás ideální. Čerpadla RUCHE, vychází z čerpadel Malyš. Při výrobě jsou užívány odolné a trvanlivé materiály - nerez, hliník, měď a stejnou měrou je kladen důraz na spolehlivost a bezpečnost. Jejich využití je vhodné k zásobování vodou na chatách, chalupách, na zalévání zahrad, mytí automobilů atd..Čerpadlo lze také použít k vyčerpání a vyčištění vrtu před instalací dražšího elektronického čerpadla jakým je např. SQE od výrobce Grundfos.

Jeho obsluha je velmi jednoduchá a pro malé vnější rozměry umožňuje použití i ve vrtaných studních již od průměru 104 mm (převážná většina vrtů vyhovuje) a do hloubky 40 m. Dále jistě oceníte jeho malou hmotnost, nízkou spotřebu elektrické energie, snadnou přemístitelnost a instalaci k provozu.

Čerpadlo má spodní sání, což znamená, že za určitých podmínek dokáže vyčerpat více vody než čerpadlo RUCHE 2T, které má sání horní. Je-li však čerpadlo příliš u dna, může nasát nečistoty, což v případě umístění do vrtané studny nehraje tak velkou roli. I tak je možné čerpadlo ponořit až do hloubky 10 m pod hladinu.

Čerpadlo je vybaveno tepelnou ochranou, která jej automaticky odpojí v případě přehřátí pracovní cívky. Po vychladnutí se elektrický obvod opět sepne, tím je cívka chráněna proti spálení a nezkracuje se životnost čerpadla.

Ponorné čerpadlo není vhodné k trvalému provozu (např. umělé potůčky, vodopády, vodotrysky) a k čerpání chemických produktů, potravin, slané vody a vody obsahující pevné částice. Po 2 hodinách nepřetržitého chodu je nutné čerpadlo na 20 minut vypnout, pokud se tak neučiní, dochází ke škodlivému namáhání cívky čerpadla.

Na Vaše dotazy k produktům odpovídáme co nejrychleji, obvykle do 24 hodin.

Nenašli jste to, co jste chtěli vědět?