Osobní odběr zboží: Severní 276, Jinočany - Kontakt

Máte dotaz? +420 257 310 358

Okrasné armatury

Zobrazit filtry

Cenové rozpětí

500 Kč - 12000 Kč

Výrobce

Okrasné armatury jsou dekorativní armatury určené pro venkovní použití. Využívají se v zahradách, parcích, garážích, dvorech a dalších venkovních prostorech pro zvýšení estetického dojmu.

Mezi okrasné armatury společnosti Schlösser patří okrasné kohouty (výtokové ventily) a stojící studničky, které slouží zároveň i jako pítko. Dekorativní armatury mají speciální povrchovou úpravu, která jim propůjčuje starý vzhled, a nostalgické výtokové ventily se vyrábějí v různých variantách. Instalace armatur je snadná a nepotřebujete k ní žádné speciální vybavení.

Kouzlo minulé doby vám mohou do venkovních prostor přinést nostalgické okrasné zahradní armatury, které jako by čas přenesl do hodně dávno minulých, poklidných let. Nádherně vypracované repliky různých ozdobných kohoutů pocházejí z dílen renomované firmy Schlösser, která kromě běžného programu dává světu i tyto nádherné kousky. Většina okrasných zahradních ventilů je zpracována tak, že robustní výrobek je opatřen i dokonale napodobenou patinou.

V sortimentu naleznete výtokové ventily s ovládacími prvky ve tvaru zvířecích figurek, či malou studnu - pítko. Veškeré komponenty jsou dokonale funkční a úžasně do nejmenších detailů vypracované!

Okrasné zahradní armatury jsou skvělou ozdobou do stylově laděné zahrady, kde se stanou jedinečným doplňkem.

Přeneste se s ozdobnou okrasnou armaturou do časů našich babiček a dědů! Montáž zvládnete snadno, můžete být bez obav, k připojení slouží klasické běžně používané závity, zádné překvapení na Vás nečíhá.