Osobní odběr zboží: Severní 276, Jinočany - Kontakt

Máte dotaz? +420 257 310 358

HERZ

Herz je soukromá firma, založená v Rakousku jeden z předních výrobců ventilů, armatur, obvodových regulačních ventilů, termostatických ventilů pro domácí vytápění. Kromě toho, je HERZ jedním z předních výrobců kotlů na biomasu a výrobce tepelných čerpadel . Ke dnešnímu dni firma Herz obchoduje v 75 zemích světa. Desetiletí specializace v oblastech vytápění a regulace vytvářejí dobrý základ nejen pro inovativní, ale i designové výrobky. Všechny výrobky Herz jsou vyráběny v Evropské Unii a splňují standardy evropských norem- ISO 9001. Pro termostatické ventily EN215.

Nejnovější inovací firmy Herz je nový regulační ventil Herz 4006 - kompaktní přírůstek do série plně automatickému řízení pro vyrovnávání tlaku a regulačních ventilů řady 4006. Tento regulátor průtoku s integrovaným pohonem využívající trvalý pohon HERZ 7990 je ideální volbou pro energeticky úspornou regulaci teploty v místnosti .

V naší nabídce naleznete zejména termopohony Herz. Ty mohou přinést úspory 5-15% při vytápění radiátory nebo podlahovým topením a jsou dnes již standardem při instalaci nového topného systému ve vašem objektu.