Osobní odběr zboží: Severní 276, Jinočany - Kontakt
Máte dotaz? +420 311 257 435
Havarijní servopohon Belimo EF 24 A. Určený pro VZT klapky, kulové kohouty. Napájení 24V, kroutící moment 30Nm. Více informací
V pondělí u Vás.
| Doba přestavení | 75 s, 20 s (hav. fce) |
| Havarijní funkce | Ano |
| Kroutící moment | 30 Nm |
| Napájení | 24 VAC |
| Ovládání | 2-bodové |
| Pomocný kontakt | Ne |
| Velikost klapky | 6 m2 |
| Hmotnost | 4.20 kg |
Katalogový list ke stažení
Stáhnout PDF
K tomuto produktu nabízíme službu sestavení pohonu s armaturou. Více informacíHavarijní servopohon Belimo řady EF pro VZT klapky nebo kulové kohouty (např. Giacomini R250D s adaptérem). Pohon je určen pro velikost klapek do cca. 6m2. Ovládání pohonu je otevřeno/zavřeno.
V případě přerušení napájení začne zpětná pružina otáčet servopohon do výchozí polohy. Např. při výpadku napájení uzavře klapku nebo kulový kohout. Totéž lze docílit i obráceně, záleží pouze na výchozí poloze klapky.
Servopohon je možné ovládat ručně pomocí aretačního tlačítka a ruční kličky.
Servopohon je ve výrobním nastavení vybaven stabilizátorem hřídele pro stabilizaci kompletu klapka, hřídel klapky a pohon. Skládá se ze dvou umělohmotných podpěrných kroužků a dle montážní situace a průměru hřídele se ponechá nebo odstraní (možno i částečně).
V případě montáže dlouhé hřídele o průměru 12-20mm je nutné použít stabilizátor. O průměru hřídele 21-26,7mm není nutné použít stabilizátor.
V případě montáže krátké hřídele je možné stabilizátor odstranit.
Na Vaše dotazy k produktům odpovídáme co nejrychleji, obvykle do 24 hodin.
Nenašli jste to, co jste chtěli vědět?