Osobní odběr zboží: Severní 276, Jinočany - Kontakt

Máte dotaz? +420 257 310 358

Elektronická oběhová čerpadla Grundfos MAGNA1

Oběhová čerpadla jsou nedílnou součástí energeticky úsporných topných a vodovodních soustav. Zajišťují totiž optimální transport kapaliny v těchto systémech, čímž zvyšují jejich efektivitu. Elektronicky regulovaná oběhová čerpadla Grundfos MAGNA1 s řadou chytrých funkcí přitom představují nejmodernější modely na trhu.

Díky oběhovým čerpadlům Grundfos MAGNA bude vaše topení topit vždy rovnoměrně a efektivně. Tím zvýšíte tepelný komfort v domácnosti a snížíte náklady za energie.

Pouze čerpadla dánského výrobce Grundfos disponují patentovanou inteligentní funkcí AUTOADAPT, která neustále vyhodnocuje různé informace, které pomáhají snížit spotřebu energií. Tato čerpadla si například pamatují, kdy využíváte nejvíce teplé vody nebo kdy a ve kterých místnostech nejčastěji topíte. Tato data slouží k automatické optimalizaci ohřevu teplé vody a provozu topných soustav.

V naší nabídce oběhových čerpadel Grundfos MAGNA1 najdete skutečně široký výběr modelů pro různé účely. Můžete si vybrat čerpadlo na základě objemu vaší topné soustavy a počtu radiátorů, podle typu a velikosti připojení či podle průtoku, tlaku a dopravní výšky čerpadla. Nejmodernější modely disponují bohatým doplňkovým příslušenstvím a funkcemi pro ještě lepší optimalizaci provozu. Všechna čerpadla Grundfos Grundfos MAGNA1 lze použít k radiátorům i pro podlahové vytápění a jsou vhodná pro všechny druhy kotlů.