Osobní odběr zboží: Severní 276, Jinočany - Kontakt

Máte dotaz? +420 257 310 358

Ohřívače vody

Průtokové ohřívače vody jsou kompaktní ohřevná tělesa napojená na vodovodní systém, která zásobují libovolný počet odběrných míst teplou vodou. Pro své malé rozměry představují prostorově nenáročné řešení zásobování teplou vodou. Instalace probíhá v blízkosti odběrných míst, a tak je zmenšena vzdálenost, kterou musí teplá voda uběhnout. Díky tomu ohřívače šetří vodu i peníze. Vodu ohřívají až ve chvíli, kdy je skutečně potřeba. Množství ohřívané vody závisí na výkonu ohřívače. Čím více teplé vody je potřeba, tím se vyplatí pořídit výkonější ohřívač. Naopak pro místa, kde je spotřeba teplé vody minimální, se vyplatí koupit méně výkonný ohřívač a tím i ušetřit na dalších nákladech na energie.

Ohřívače začínají pracovat ve chvíli, kdy se zapne kohoutek s teplou vodou. Voda proudí srze ohřívač a topné těleso v ohřívači ji ohřeje na požadovano teplotu. Po vypnutí se ohřívač opět vypne a další vodu neohřívá. I díky tomu dochází k minimálním teplotním ztrátám.

U nás nabízíme průtokové ohřívače značky Stiebel Eltron. Jedná se o malé ohřívače vhodné do koupelen a kuchyní k umyvadlům a dřezům, které vyžadují menší spotřebu teplé vody než vany či sprchy.